Kalite Politikası

Kalite Politikası


Manifestomuzun temelini 360° kalite kültürünü 1998 yılından beri bütün iş, imalat ve hizmet süreçlerimizde uyguluyoruz. Kalite yönetiminin sürekli gelişen bir süreç olduğunun farkında olarak bu gelişimi kurumsal kültür haline dönüştürdük. Bu kapsamda iş süreçlerimizi sürekli iyileştiriyor ürün ve servislerimizin kalitesini sürekli artırmak adına etkin bir kalite yönetim sistemi yürütüyoruz. Üretim süreçlerinde kullandığımız ileri labaratuvar imkanları sayesinde bilimsel yöntemler ile kalite ve güvenlik konusunda ortaya çıkabilecek riskleri öngörülebilir hale getirip, sıfır hata ile üretimi hedefliyoruz.

 

Kalite politikamızın en önemli bileşeni müşterilerimizin talep ve beklentilerini anlamak ve bunlara uygun ürün ve hizmet sunumunu gerçekleştirmektir. Sürekli değişen piyasa şartları ve sektör beklentileri ile uyum içerisinde kendimizi yenileyerek tecrübeli teknik ekibimiz ile küresel gelişmeleri yakından takip ediyoruz. 

 

Üretimde ve hizmette kalitenin çoğu zaman göz ardı edilen çevresel boyutunu her zaman dikkate alarak sürdürülebilir kalite anlayışıyla faaliyet göstermekteyiz. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet ve bilinci gelecek nesillere karşı önemli sorumluluk ve yükümlülük olarak görüyoruz ve kalite politikamızın vazgeçilmezi olarak değerlendiriyoruz. 


FSC® sertifikalı ürünlerimize bakınız