Sorumluluk

Sorumluluk

Misyon

MEM Tekstil, değişen küresel ve sektörel beklentiler doğrultusunda tüm paydaşlarına ürün ve hizmet süreçlerinde katma değer ve kalite vaat ediyor. Yeni nesillere ve geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sorumlu davranıyoruz. Uzun vadeli değer yaratmak için; MEM Tekstil, kurumsal yönetim ilkelerinin yanı sıra ekonomik, çevresel ve sosyal faktörleri şirket faaliyetlerine ve karar mekanizmalarına ödün vermeden uygulamaktadır.

Vizyon

Sektöründe öncü bir marka olarak, daha sürdürülebilir bir dünya adına kaliteli ve güvenilir üretim şeklimiz ile çevreye duyarlı ve yenilikçi bir yaklaşımla daha yaşanabilir bir gelecek için iş ortaklarımızla işbirliğimizi genişletmeyi hedefliyoruz.

İş Modeli

MEM Tekstil gelişen teknolojik altyapı ve Ar-Ge çalışmaları ile iş ortaklarının talep ve beklentileri doğrultusunda uluslararası geçerliliği olan standartlar çerçevesinde kaliteli ürünler yapmaktadır. Çevre açısından, kendimiz, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için ekolojik dengeyi korumak adına yenilikçi ürünler ve çözümler sunuyoruz. MEM Tekstil son teknoloji arıtma tesislerimiz sayesinde atıkların doğayı kirletmesini engellemekte ve tüm tesislerinde çevre dostu ürünler kullanmaktadır. Ekonomik olarak uzun vadeli değer yaratmak için MEM Tekstil'i kurumsal ilkelerle yönetilen sistem odaklı, dinamik bir kurumsal yapı olarak geliştiriyoruz. Şirketimizin ahlaki değerlerini sosyal sorumluluk projeleriyle sürekli yaşatıyoruz.